Warning: tempnam() [function.tempnam]: open_basedir restriction in effect. File(/mnt/data/accounts/p/profitrend/data/www/powertrend.czcache) is not within the allowed path(s): (/mnt/data/accounts/p/profitrend/data/www/powertrend.cz:/tmp/uploads:/www/sqluploads) in /mnt/data/accounts/p/profitrend/data/www/powertrend.cz/classes/PrestaShopAutoload.php on line 151

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/profitrend/data/www/powertrend.cz/classes/PrestaShopAutoload.php:151) in /mnt/data/accounts/p/profitrend/data/www/powertrend.cz/classes/controller/FrontController.php on line 793
Dodací podmínky - eNakupujeme

Chystáte se vstoupit na stránku s prodejem alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?

Ano        Ne

Možnosti dopravy

Osobní odběr na provozovně U Nového dvora 216/3, Praha 4 - Lhotka 142 00

1) Osobní odběr na pobočce U Nového dvora 216/3, 140 00, Praha 4.

Vyčkejte prosím vždy na potvrzení e-mailem, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

2) Přepravní služba DPD

- informování od doručení od dopravce

- garance dodání do druhého dne od podání zásilky

- Ceny:

Od: 89kč konkrétní cena se určuje dle váhy zásilky

- více informací na www.dpd.cz

- Uvedené ceny se vztahují na balíky, jejichž délka nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm. K ceně za balíky větších rozměrů je připočítán příplatek za Neskladné(viz ceník České pošty). Největší rozměr balíku nesmí přesáhnout 240 cm a součet všech tří rozměrů 300 cm.

- Ceny jsou uvedeny bez příplatku za Udanou cenu nad 50 000 Kč.

- Minimální rozměry zásilky jsou 15 x 10,5 cm, u zásilky válcového tvaru délka 15 cm a průměr 3,5 cm.

- V případě zásilky se zvolenou doplňkovou službou „Vícekusová zásilka“, neplatí výše uvedené rozměrové limity a cena zásilky je stanovena jako součet cen jednotlivých kusů této zásilky.

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava po celé ČR ZDARMA a to do 30 Kg jedné objednávky u české pošty, a do 50 Kg jedné objednávky u PPL. Pokud objednávka přesáhne uvedené váhové limity u jednotlivých přepravců, bude kupující neprodleně kontaktován prodávajícím a domluvena smluvní přeprava i cena. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.